TBU-DT065-100-WH
מק"ט מוצר של DigiKey
118-TBU-DT065-100-WHCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
118-TBU-DT065-100-WHDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TBU-DT065-100-WH
תיאור
SURGE SUPP TBU DL 100MA 650V SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 29
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
IC‏ הגנה מפני נחשולים/מתח-יתר 650V מתג פנימי ‎4-DFN (5×5)‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
TBU-DT065-100-WH דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
מספר המעגלים
2
יצרן
Bourns Inc.
יישומים
Ethernet
סדרה
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
אריזה
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מארז‏ / תיבה
‎4-VDFN‏, פדים חשופים
סטטוס החלק
פעיל
מארז ההתקן של הספק
‎4-DFN (5×5)‎
מתח - צימוד
650V
מתח - עבודה
300V