ZV20K0805121NIR1HT
מק"ט מוצר של DigiKey
118-ZV20K0805121NIR1HTTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
118-ZV20K0805121NIR1HTCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
118-ZV20K0805121NIR1HTDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ZV20K0805121NIR1HT
תיאור
VARISTOR 33V 120A 0805
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 20
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
33 V 120 A וריסטור 1 מעגלים חשמליים הרכבת משטח, MLCV 0805 (2012 מטרי)
קטגוריה
מתח ואריסטור (מקס')
36.3 V
יצרן
Bourns Inc.
זרם - נחשול
120 A
סדרה
אנרגיה
0.4J
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מספר המעגלים
1
סטטוס החלק
פעיל
קיבוליות @ תדר
290 pF @ 1 kHz
מתח AC מקסימלי (Volts)
20 V
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TA)
מתח DC מקסימלי (Volts)
26 V
סוג ההרכבה
הרכבת משטח, MLCV
מתח וואריסטור (מינ')
26.4 V
מארז‏ / תיבה
0805 (2012 מטרי)
מתח ואריסטור (טיפוסי)
33 V