ZV30K1206201NIR1
מק"ט מוצר של DigiKey
118-ZV30K1206201NIR1TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
118-ZV30K1206201NIR1CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
118-ZV30K1206201NIR1DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ZV30K1206201NIR1
תיאור
VARISTOR 47V 200A 1206
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 20
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
47 V 200 A וריסטור 1 מעגלים חשמליים הרכבת משטח, MLCV 1206 (3216 מטרי)
קטגוריה
מתח ואריסטור (מקס')
51.7 V
יצרן
Bourns Inc.
זרם - נחשול
200 A
סדרה
אנרגיה
1.2J
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מספר המעגלים
1
סטטוס החלק
פעיל
קיבוליות @ תדר
450 pF @ 1 kHz
מתח AC מקסימלי (Volts)
30 V
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C (TA)
מתח DC מקסימלי (Volts)
38 V
סוג ההרכבה
הרכבת משטח, MLCV
מתח וואריסטור (מינ')
42.3 V
מארז‏ / תיבה
1206 (3216 מטרי)
מתח ואריסטור (טיפוסי)
47 V