ZV30K2220122NIR1HT
מק"ט מוצר של DigiKey
118-ZV30K2220122NIR1HTTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
118-ZV30K2220122NIR1HTCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
118-ZV30K2220122NIR1HTDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ZV30K2220122NIR1HT
תיאור
VARISTOR 47V 1.2KA 2220
תיאור מפורט
47 V 1.2 kA וריסטור 1 מעגלים חשמליים הרכבת משטח, MLCV 2220 (5750 מטרי)
קטגוריה
מתח ואריסטור (מקס')
51.7 V
זרם - נחשול
1.2 kA
סדרה
אנרגיה
12.2J
קיבוליות @ תדר
4000 pF @ 1 kHz
מתח AC מקסימלי (Volts)
30 V
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TA)
מתח DC מקסימלי (Volts)
38 V
מתח וואריסטור (מינ')
37.6 V
מארז‏ / תיבה
2220 (5750 מטרי)
מתח ואריסטור (טיפוסי)
47 V