ZV40K2220102NIR1HT
מק"ט מוצר של DigiKey
118-ZV40K2220102NIR1HTTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
118-ZV40K2220102NIR1HTCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
118-ZV40K2220102NIR1HTDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ZV40K2220102NIR1HT
תיאור
VARISTOR 68V 1KA 2220
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 20
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
68 V 1 kA וריסטור 1 מעגלים חשמליים הרכבת משטח, MLCV 2220 (5750 מטרי)
קטגוריה
מתח ואריסטור (מקס')
74.8 V
יצרן
Bourns Inc.
זרם - נחשול
1 kA
סדרה
אנרגיה
9.2J
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מספר המעגלים
1
סטטוס החלק
פעיל
קיבוליות @ תדר
2200 pF @ 1 kHz
מתח AC מקסימלי (Volts)
40 V
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TA)
מתח DC מקסימלי (Volts)
56 V
סוג ההרכבה
הרכבת משטח, MLCV
מתח וואריסטור (מינ')
54.4 V
מארז‏ / תיבה
2220 (5750 מטרי)
מתח ואריסטור (טיפוסי)
68 V