ACPL-K63L-500E
מק"ט מוצר של DigiKey
516-4126-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
516-4126-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
516-4126-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ACPL-K63L-500E
תיאור
OPTOISO 5KV 2CH OPEN COLL 8-SO
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
פלט לוגי אופטואיזולטור 15MBd קולקטור פתוח, הידוק שוטקי 5000Vrms 2 ערוצי 15kV/µs CMTI 8-SO מתוח
מודלים EDA/CAD
ACPL-K63L-500E דגמים
קטגוריה
קצב נתונים
15MBd
יצרן
Broadcom Limited
שיהוי התפשטות tpLH / tpHL (מקס')
75ns, 75ns
Digi-Reel®
זמן עליה/ירידה (אופייני)
24ns, 10ns
סטטוס החלק
פעיל
מתח - קדומני (Vf) (טיפוסי)
1.5V
מספר הערוצים
2
זרם - DC קדומני (If) (מקס')
15mA
כניסות - צד 1 / צד 2
2/0
מתח - הספקה
2.7V ~ 3.6V, 4.5V ~ 5.5V
מתח - בידוד
5000Vrms
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 100°C
חסינות טרנזיינטים באופן-משותף (מינ')
15kV/µs
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג כניסה
DC
מארז‏ / תיבה
‎8-SOIC (רוחב "0.268‏, 6.81 מ"מ)
סוג היציאה
קולקטור פתוח, הידוק שוטקי
מארז ההתקן של הספק
8-SO מתוח
זרם - יציאה / ערוץ
50 mA