CNY17-1-300E
מק"ט מוצר של DigiKey
516-CNY17-1-300E-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CNY17-1-300E
תיאור
OPTOISO 5KV TRANS W/BASE 6-SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 20
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
Optoisolator טרנזיסטור עם בסיס יציאה 5000Vrms 1 ערוצי 6-SMD
קטגוריה
מתח - יציאה (מקס')
70V
יצרן
Broadcom Limited
זרם - יציאה / ערוץ
150mA
אריזה
צינור
מתח - קדומני (Vf) (טיפוסי)
1.4V
סטטוס החלק
פעיל
זרם - DC קדומני (If) (מקס')
60 mA
מספר הערוצים
1
רוויית Vce (מקס')
300mV
מתח - בידוד
5000Vrms
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 100°C
יחס העברת זרם (מינ')
40% ב-10mA
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
יחס העברת זרם (מקס')
80% ב-10mA