PXMBNI23FPM12ASCM20
מק"ט מוצר של DigiKey
708-2249-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PXMBNI23FPM12ASCM20
תיאור
CONN RCPT MALE 12POS SOLDER CUP
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
12 מחבר עגול עם מיקום שקע, פיני זכר גביע הלחמה
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
PXMBNI23FPM12ASCM20 דגמים
קטגוריה
חומר עיקרי
מתכת
יצרן
חומר המעטה
פליז
סדרה
גימור המעטה
ניקל
אריזה
בתפזורת
גימור מגע - חיבור
זהב
סטטוס החלק
פעיל
צבע
כסף
סוג מחבר
הגנת חדירות
IP67 - אטים אבק, חסין מים
מספר המיקומים
12
דירוג זרם (אמפר)
8A
גודל מעטה - תחיב
M23-12
ערך נקוב של המתח
200VAC/DC
סוג ההרכבה
הרכבה בלוח
טמפרטורת פעולה
-25°C ~ 80°C