APLC0J151M012S9 | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | CAP ALUM POLY 150UF 20% 6.3V SMD |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 10 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 150 µF 6.3 V קבלי פולימר - אלומיניום 2917 (7343 מטרי) 12mOhm 2000 שעות ב-105°C |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | ESR (התנגדות טורית שקולה) 12mOhm |
יצרן C&B/RESI | אורך חיים @ טמפרטורה 2000 שעות ב-105°C |
סדרה | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 105°C |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | יישומים שימוש כללי |
סטטוס החלק פעיל | זרם אדווה בתדר גבוה 6.1 A @ 100 kHz |
סוג פולימר | גודל / מידה אורך 0.287 אינץ' x רוחב 0.169 אינץ' (7.30 מ"מ x 4.30 מ"מ) |
קיבוליות 150 µF | גובה - מקובע (מרבי) 0.083 אינץ' (2.10 מ"מ) |
טולרנס ±20% | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
מתח - נומינלי 6.3 V | מארז / תיבה 2917 (7343 מטרי) |