APLC0J151M012S9
מק"ט מוצר של DigiKey
4506-APLC0J151M012S9TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
4506-APLC0J151M012S9CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
4506-APLC0J151M012S9DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
APLC0J151M012S9
תיאור
CAP ALUM POLY 150UF 20% 6.3V SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
150 µF 6.3 V קבלי פולימר - אלומיניום 2917 (7343 מטרי) 12mOhm 2000 שעות ב-105°C
קטגוריה
ESR (התנגדות טורית שקולה)
12mOhm
יצרן
C&B/RESI
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-105°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
יישומים
שימוש כללי
סטטוס החלק
פעיל
זרם אדווה בתדר גבוה
6.1 A @ 100 kHz
סוג
פולימר
גודל / מידה
אורך 0.287‏ אינץ' x‏ רוחב 0.169‏ אינץ' (7.30 מ"מ x‏ 4.30‏ מ"מ)
קיבוליות
150 µF
גובה - מקובע (מרבי)
0.083‏ אינץ' (2.10‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - נומינלי
6.3 V