CAS06F2492CT
מק"ט מוצר של DigiKey
4713-CAS06F2492CTTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
4713-CAS06F2492CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
4713-CAS06F2492CTDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CAS06F2492CT
תיאור
ANTISULF RES0603 1% 24.9K OHM
תיאור מפורט
24.9 kOhms ±1% 0.1W, 1/10W נגד שבב 0603 (1608 מטרי) מוגן גופרית, לרכב, מאושר AEC-Q200 ציפוי עבה
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C