CAS06F4991CT
מק"ט מוצר של DigiKey
4713-CAS06F4991CTTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
4713-CAS06F4991CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
4713-CAS06F4991CTDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CAS06F4991CT
תיאור
ANTISULF RES0603 1% 4.99K OHM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
4.99 kOhms ±1% 0.1W, 1/10W נגד שבב 0603 (1608 מטרי) מוגן גופרית, לרכב, מאושר AEC-Q200 ציפוי עבה
קטגוריה
מאפיינים
מוגן גופרית, לרכב, מאושר AEC-Q200
יצרן
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C