CAS06F49R9CT | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | ANTISULF RES0603 1% 49.9 OHM |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 12 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 49.9 Ohms ±1% 0.1W, 1/10W נגד שבב 0603 (1608 מטרי) מוגן גופרית, לרכב, מאושר AEC-Q200 ציפוי עבה |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | מאפיינים מוגן גופרית, לרכב, מאושר AEC-Q200 |
יצרן | מקדם טמפרטורה ±100ppm/°C |
סדרה | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 155°C |