CAS06F49R9CT
מק"ט מוצר של DigiKey
4713-CAS06F49R9CTTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
4713-CAS06F49R9CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
4713-CAS06F49R9CTDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CAS06F49R9CT
תיאור
ANTISULF RES0603 1% 49.9 OHM
תיאור מפורט
49.9 Ohms ±1% 0.1W, 1/10W נגד שבב 0603 (1608 מטרי) מוגן גופרית, לרכב, מאושר AEC-Q200 ציפוי עבה
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C