FBU160808T-600Y-S
מק"ט מוצר של DigiKey
4713-FBU160808T-600Y-STR-ND - סרט וסליל (TR)‏
4713-FBU160808T-600Y-SCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
4713-FBU160808T-600Y-SDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
FBU160808T-600Y-S
תיאור
FERRITE BEAD 60 OHM 0603 1LN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 8
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
60 Ohms @ 100 MHz 1 קו כוח מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 0603 (1608 מטרי) 4A 30mOhm
קטגוריה
דירוג זרם (מקס')
4A
יצרן
Cal-Chip Electronics, Inc.
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
30mOhm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מארז‏ / תיבה
0603 (1608 מטרי)
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג מסנן
קו כוח
גובה (מקס')
0.037‏ אינץ' (0.95‏ מ"מ)
מספר הקווים
1
גודל / מידה
אורך 0.063‏ אינץ' x‏ רוחב 0.031‏ אינץ' (1.60 מ"מ x‏ 0.80‏ מ"מ)
עכבה @ תדר
60 Ohms @ 100 MHz