FBU565036T-801Y-S
מק"ט מוצר של DigiKey
4713-FBU565036T-801Y-STR-ND - סרט וסליל (TR)‏
4713-FBU565036T-801Y-SCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
4713-FBU565036T-801Y-SDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
FBU565036T-801Y-S
תיאור
FERRITE BEAD 800 OHM 2220 1LN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 8
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
800 Ohms @ 100 MHz 1 קו כוח מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 2220 (5750 מטרי) 8A 10mOhm
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
FBU565036T-801Y-S דגמים
קטגוריה
עכבה @ תדר
800 Ohms @ 100 MHz
יצרן
Cal-Chip Electronics, Inc.
דירוג זרם (מקס')
8A
סדרה
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
10mOhm