GMC10CG680G100NTD
מק"ט מוצר של DigiKey
4713-GMC10CG680G100NTDTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
4713-GMC10CG680G100NTDCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
4713-GMC10CG680G100NTDDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
GMC10CG680G100NTD
תיאור
CAP0603 COG 68PF 2% 100V
תיאור מפורט
68 pF ±2% 100V קבלי קרמיקה ‎C0G, NP0 ‎ 0603 (1608 מטרי)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
טולרנס
±2%