CTF6-A2C5-32.768KD12.5 פריט שהתיישן ואינו מיוצר עוד.
תחליפים זמינים:
ישירים
Diodes Incorporated
קיים במלאי: 5,000
גיליון נתונים
32.768 kHz ±20ppm גבישים 12.5pF 50 kOhms קופסה גלילית‏, רדיאלית
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
CTF6-A2C5-32.768KD12.5
מק"ט מוצר של DigiKey
370-1191-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CTF6-A2C5-32.768KD12.5
תיאור
CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF TH
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
קיבוליות עומס
12.5pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
50 kOhms
סדרה
אופן פעולה
בסיסי
אריזה
בתפזורת
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
סוג ההרכבה
חור מעבר
סוג
kHz גביש (מזלג כוונון)
מארז‏ / תיבה
תדר
32.768 kHz
גודל / מידה
קוטר 0.079‏ אינץ' x‏ אורך 0.236‏ אינץ' (6.00‏ מ"מ x‏ 2.00‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±20ppm