CC150LA110
מק"ט מוצר של DigiKey
1864-1529-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CC150LA110
תיאור
3P CONT L 110V50/60HZ 2NO2NC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 20
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
ממתגי-זרם (Contactor) 3PST-NO (3 FormA) 150 A 110VAC סליל הרכבה בשלדה, מסילת DIN
קטגוריה
מתח מיתוג
690VAC - מקס'
יצרן
Carlo Gavazzi Inc.
מאפיינים
מגעי עזר
סדרה
תצורת הסיומת
זיז תיבה
אריזה
בתפזורת
טמפרטורת פעולה
-5°C ~ 60°C
סטטוס החלק
פעיל
מתח מחייב-פעולה
93.5VAC
סוג ההרכבה
הרכבה בשלדה, מסילת DIN
מתח מחייב-שחרור
33VAC
מתח סליל
110VAC
זמן פעולה
20 ms
צורת מגע
3PST-NO (3 FormA)
זמן שחרור
60 ms
ערכים נקובים של המגעים (זרם)
150 A