CC32SA240
מק"ט מוצר של DigiKey
1864-1542-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CC32SA240
תיאור
3P CONT S 240V 50/60HZ 2NO2NC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 20
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
ממתגי-זרם (Contactor) 3PST-NO (3 FormA) 32 A 240VAC סליל הרכבה בשלדה, מסילת DIN
קטגוריה
מתח מיתוג
690VAC - מקס'
יצרן
Carlo Gavazzi Inc.
מאפיינים
מגעי עזר
סדרה
תצורת הסיומת
הדק הברגה
אריזה
בתפזורת
טמפרטורת פעולה
-5°C ~ 60°C
סטטוס החלק
פעיל
מתח מחייב-פעולה
204VAC
סוג ההרכבה
הרכבה בשלדה, מסילת DIN
מתח מחייב-שחרור
72VAC
מתח סליל
240VAC
זמן פעולה
12 ms
צורת מגע
3PST-NO (3 FormA)
זמן שחרור
4 ms
ערכים נקובים של המגעים (זרם)
32 A