CGMS-12A-230-10
מק"ט מוצר של DigiKey
1864-1594-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CGMS-12A-230-10
תיאור
CONTACTOR AC COIL 1NO AUX
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 20
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
ממתגי-זרם (Contactor) 3PST-NO (3 FormA) 12 A 230VAC סליל הרכבה בשלדה, מסילת DIN
קטגוריה
צורת מגע
3PST-NO (3 FormA)
יצרן
Carlo Gavazzi Inc.
ערכים נקובים של המגעים (זרם)
12 A
סדרה
מתח מיתוג
690VAC - מקס'
אריזה
בתפזורת
מאפיינים
מגעי עזר
סטטוס החלק
פעיל
תצורת הסיומת
הדק הברגה
סוג ההרכבה
הרכבה בשלדה, מסילת DIN
מספר מוצר בסיס
מתח סליל
230VAC