DMB51CM24
מק"ט מוצר של DigiKey
1864-1130-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DMB51CM24
תיאור
RELAY TIME DELAY 100HR 5A 250V
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 6
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
ניתן לתכנות (רב-תפקודי) ממסרי שיהוי זמן SPDT (1 Form C) 0.1 שניות ~ 100 שעות השהיה 5A ב-250VAC מסילת DIN
קטגוריה
מעגל
SPDT (1 Form C)
יצרן
Carlo Gavazzi Inc.
זמן שיהוי
0.1 שניות ~ 100 שעות
סדרה
ערכי מגעים @ מתח
5A ב-250VAC
אריזה
תיבה
מתח - הספקה
‎84 ~ 240VAC, 24VDC‎