RA2A23D40C
מק"ט מוצר של DigiKey
1864-2669-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RA2A23D40C
תיאור
SSR RELAY SPST-NO 40A 24-265V
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מצב מוצק ממסר צימוד-אופטי (ממסר אופטי) SPST-NA (1 Form A) x 2 דיסק הוקי ‏(Puck)‏
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
RA2A23D40C דגמים
קטגוריה
מתח - כניסה
4.5 ~ 32VDC
יצרן
מתח - עומס
24 V ~ 265 V
סדרה
זרם עומס
40 A
אריזה
בתפזורת
תצורת הסיומת
חיבור מהיר - 0.250‏ אינץ' (6.3‏ מ"מ)
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-20°C ~ 70°C