RGC1A23A20KKE
מק"ט מוצר של DigiKey
1864-1164-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RGC1A23A20KKE
תיאור
RELAY SSR 275VAC IN 1PH 230V 23A
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קונטקטור מצב מוצק SPST-NA (1 Form A) 23 A 24 ~ 240V הרכבה בשלדה, מסילת DIN הדק הברגה
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
RGC1A23A20KKE דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
סוג היציאה
AC‏, אפס צולב
יצרן
Carlo Gavazzi Inc.
זרם עומס
23 A
סדרה
מתח - כניסה
20 ~ 275VAC, 24 ~ 190VDC
אריזה
בתפזורת
מתח - עומס
24 ~ 240V