RGC1A60D25KGU
מק"ט מוצר של DigiKey
1864-1190-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RGC1A60D25KGU
תיאור
RELAY SSR 32VDC 1PH 600V 25A
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קונטקטור מצב מוצק SPST-NA (1 Form A) 25 A ‎42 ~ 600V הרכבה בשלדה, מסילת DIN הדק הברגה
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
RGC1A60D25KGU דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
סוג היציאה
AC‏, אפס צולב
יצרן
Carlo Gavazzi Inc.
זרם עומס
25 A
סדרה
מתח - כניסה
4 ~ 32VDC
אריזה
בתפזורת
מתח - עומס
‎42 ~ 600V