RM1A23A25
מק"ט מוצר של DigiKey
1864-1218-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RM1A23A25
תיאור
SSR RELAY SPST-NO 25A 24-265V
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 8
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מצב מוצק ממסר צימוד-אופטי (ממסר אופטי) SPST-NA (1 Form A) דיסק הוקי ‏(Puck)‏
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
RM1A23A25 דגמים
קטגוריה
מתח - כניסה
20 ~ 280VAC, 22 ~ 48VDC
יצרן
מתח - עומס
24 V ~ 265 V
סדרה
זרם עומס
25 A
אריזה
בתפזורת
תצורת הסיומת
הדק הברגה
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-20°C ~ 70°C