RM1A23D50
RM1A23D50
Relay Basics - Another Teaching Moment | DigiKey Electronics
RM1A23D50
מק"ט מוצר של DigiKey
1864-1222-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RM1A23D50
תיאור
SSR RELAY SPST-NO 50A 24-265V
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מצב מוצק ממסר צימוד-אופטי (ממסר אופטי) SPST-NA (1 Form A) דיסק הוקי ‏(Puck)‏
מודלים EDA/CAD
RM1A23D50 דגמים
קטגוריה
מתח - כניסה
3 ~ 32VDC
יצרן
מתח - עומס
24 V ~ 265 V
סדרה
זרם עומס
50 A
טמפרטורת פעולה
-20°C ~ 70°C