RM1A48D25
RM1A48D25
Relay Basics - Another Teaching Moment | DigiKey Electronics
RM1A48D25
מק"ט מוצר של DigiKey
1864-1228-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RM1A48D25
תיאור
SSR RELAY SPST-NO 25A 42-530V
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
מודלים EDA/CAD
RM1A48D25 דגמים
קטגוריה
מתח - כניסה
4 ~ 32VDC
יצרן
מתח - עומס
42 V ~ 530 V
סדרה
זרם עומס
25 A
טמפרטורת פעולה
-20°C ~ 70°C