RM1A48D50
מק"ט מוצר של DigiKey
1864-1229-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RM1A48D50
תיאור
SSR RELAY SPST-NO 50A 42-530V
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 8
מודלים EDA/CAD
RM1A48D50 דגמים
קטגוריה
מתח - כניסה
4 ~ 32VDC
יצרן
מתח - עומס
42 V ~ 530 V
סדרה
זרם עומס
50 A
טמפרטורת פעולה
-20°C ~ 70°C