RM1A60D100
מק"ט מוצר של DigiKey
1864-1233-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RM1A60D100
תיאור
SSR RELAY SPST-NO 100A 42-660V
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מצב מוצק ממסר צימוד-אופטי (ממסר אופטי) SPST-NA (1 Form A) דיסק הוקי ‏(Puck)‏
מודלים EDA/CAD
RM1A60D100 דגמים
קטגוריה
מתח - כניסה
4 ~ 32VDC
יצרן
מתח - עומס
42 V ~ 660 V
סדרה
זרם עומס
100 A
טמפרטורת פעולה
-20°C ~ 70°C