RM1A60D50
RM1A60D50
Relay Basics - Another Teaching Moment | DigiKey Electronics
RM1A60D50
מק"ט מוצר של DigiKey
1864-1234-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RM1A60D50
תיאור
SSR RELAY SPST-NO 50A 42-660V
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מצב מוצק ממסר צימוד-אופטי (ממסר אופטי) SPST-NA (1 Form A) דיסק הוקי ‏(Puck)‏
מודלים EDA/CAD
RM1A60D50 דגמים
קטגוריה
מתח - כניסה
4 ~ 32VDC
יצרן
מתח - עומס
42 V ~ 660 V
סדרה
זרם עומס
50 A
טמפרטורת פעולה
-20°C ~ 70°C