RM1C40D25
מק"ט מוצר של DigiKey
RM1C40D25-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RM1C40D25
תיאור
SSR RELAY SPST-NO 25A 100-440V
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מצב מוצק ממסר צימוד-אופטי (ממסר אופטי) SPST-NA (1 Form A) דיסק הוקי ‏(Puck)‏
מודלים EDA/CAD
RM1C40D25 דגמים
קטגוריה
מתח - כניסה
4.25 ~ 32VDC
יצרן
מתח - עומס
100 V ~ 440 V
סדרה
זרם עומס
25 A
טמפרטורת פעולה
-20°C ~ 70°C