RM1E23AA50
מק"ט מוצר של DigiKey
1864-1236-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RM1E23AA50
תיאור
SSR RELAY SPST-NO 50A 90-280V
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מצב מוצק ממסר צימוד-אופטי (ממסר אופטי) SPST-NA (1 Form A) דיסק הוקי ‏(Puck)‏
מודלים EDA/CAD
RM1E23AA50 דגמים
קטגוריה
מתח - כניסה
4 ~ 20mA
יצרן
מתח - עומס
90 V ~ 280 V
סדרה
זרם עומס
50 A
טמפרטורת פעולה
-20°C ~ 70°C