RM1E23V50
מק"ט מוצר של DigiKey
1864-2754-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RM1E23V50
תיאור
SSR RELAY SPST-NO 50A 90-265V
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מצב מוצק ממסר צימוד-אופטי (ממסר אופטי) SPST-NA (1 Form A) דיסק הוקי ‏(Puck)‏
מודלים EDA/CAD
RM1E23V50 דגמים
קטגוריה
מתח - כניסה
0 ~ 10VDC
יצרן
מתח - עומס
90 V ~ 265 V
סדרה
זרם עומס
50 A
טמפרטורת פעולה
-20°C ~ 70°C