RM1E48V25
מק"ט מוצר של DigiKey
1864-RM1E48V25-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RM1E48V25
תיאור
1-POLE PANEL MOUNT SSR, PROPORTI
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מצב מוצק ממסר צימוד-אופטי (ממסר אופטי) SPST-NA (1 Form A)
מודלים EDA/CAD
RM1E48V25 דגמים
קטגוריה
סוג היציאה
AC‏, בקרה פרופורציונלית
יצרן
מתח - כניסה
0 ~ 10VDC
סדרה
מתח - עומס
0 V ~ 480 V
זרם עומס
25 A
הדק הברגה
סוג ההרכבה
הרכבה בשלדה
טמפרטורת פעולה
-20°C ~ 70°C