RP1A23D10
מק"ט מוצר של DigiKey
RP1A23D10-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RP1A23D10
תיאור
SSR RELAY SPST-NO 10A 12-265V
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מצב מוצק ממסר צימוד-אופטי (ממסר אופטי) SPST-NA (1 Form A) 4-SIP
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
RP1A23D10 דגמים
קטגוריה
מתח - כניסה
3 ~ 32VDC
יצרן
מתח - עומס
12 V ~ 265 V
סדרה
זרם עומס
10 A
אריזה
בתפזורת
תצורת הסיומת
פין PC
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-30°C ~ 80°C