RZ3A40A25
מק"ט מוצר של DigiKey
RZ3A40A25-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RZ3A40A25
תיאור
SSR RELAY 3PST-NO 25A 24-440V
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מצב מוצק ממסר צימוד-אופטי (ממסר אופטי) 3PST-NO (3 FormA) מודול
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
RZ3A40A25 דגמים
קטגוריה
מתח - כניסה
24 ~ 275VAC, 24 ~ 50VDC
יצרן
מתח - עומס
24 V ~ 440 V
סדרה
זרם עומס
25 A
אריזה
בתפזורת
תצורת הסיומת
הדק הברגה
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-30°C ~ 80°C