RZ3A60A75
מק"ט מוצר של DigiKey
1864-1249-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RZ3A60A75
תיאור
SSR RELAY 3PST-NO 75A 42-660V
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מצב מוצק ממסר צימוד-אופטי (ממסר אופטי) 3PST-NO (3 FormA) מודול
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
RZ3A60A75 דגמים
קטגוריה
מתח - כניסה
24 ~ 275VAC, 24 ~ 50VDC
יצרן
מתח - עומס
42 V ~ 660 V
סדרה
זרם עומס
75 A
אריזה
בתפזורת
תצורת הסיומת
הדק הברגה
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-30°C ~ 80°C