RZ3A60D55
מק"ט מוצר של DigiKey
1864-1251-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RZ3A60D55
תיאור
SSR RELAY 3PST-NO 55A 42-660V
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
RZ3A60D55 דגמים
קטגוריה
מתח - כניסה
4 ~ 32VDC
יצרן
מתח - עומס
42 V ~ 660 V
סדרה
זרם עומס
55 A
אריזה
בתפזורת
טמפרטורת פעולה
-30°C ~ 80°C