RZ3A60D75
מק"ט מוצר של DigiKey
1864-1252-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RZ3A60D75
תיאור
SSR RELAY 3PST-NO 75A 42-660V
מתח - כניסה
4 ~ 32VDC
יצרן
מתח - עומס
42 V ~ 660 V
סדרה
זרם עומס
75 A
אריזה
בתפזורת
טמפרטורת פעולה
-30°C ~ 80°C