1SMB36CA TR13 PBFREE
מק"ט מוצר של DigiKey
1514-1SMB36CATR13PBFREETR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1514-1SMB36CATR13PBFREECT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1514-1SMB36CATR13PBFREEDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
1SMB36CA TR13 PBFREE
תיאור
TVS DIODE 36VWM 58.1VC SMB
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 99
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
58.1V מלחץ10.3A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית SMB
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
10.3A
יצרן
הספק - מתקף שיא
600W
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
הגנת קווי כוח
לא
סטטוס החלק
פעיל
יישומים
שימוש כללי
סוג
זנר (Zener)
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C (TJ)
ערוצים דו-כיווניים
1
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
36V
מארז‏ / תיבה
DO-214AA‏, SMB
מתח - פריצה (מינ')
40V
מארז ההתקן של הספק
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
58.1V