BZX84C18 TR PBFREE
מק"ט מוצר של DigiKey
1514-BZX84C18TRPBFREETR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1514-BZX84C18TRPBFREECT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1514-BZX84C18TRPBFREEDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZX84C18 TR PBFREE
תיאור
DIODE ZENER 18V 350MW SOT23
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 23
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 18 V 350 mW ±5% הרכבה משטחית SOT-23
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
50 nA @ 12.6 V
יצרן
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
900 mV @ 10 mA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - זנר (נקוב) (Vz)
מארז‏ / תיבה
טולרנס
±5%
מארז ההתקן של הספק
SOT-23
הספק - מקס'
350 mW
מספר מוצר בסיס
עכבה (מקס') (Zzt)
45 Ohms