CBRHDSH2-40 TR13 PBFREE
מק"ט מוצר של DigiKey
1514-CBRHDSH2-40TR13PBFREETR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1514-CBRHDSH2-40TR13PBFREECT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1514-CBRHDSH2-40TR13PBFREEDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CBRHDSH2-40 TR13 PBFREE
תיאור
BRIDGE RECT 1P 40V 2A 4-HD DIP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 15
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מיישר גשר חד-פאזי שוטקי (Schottky)‏ 40 V הרכבה משטחית ‎4-HD DIP‎
קטגוריה
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
500 mV @ 2 A
יצרן
Central Semiconductor Corp
זרם - דלף הפוך @ Vr
50 µA @ 40 V
טמפרטורת פעולה
-50°C ~ 125°C (TJ)
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג דיודה
חד-פאזי
מארז‏ / תיבה
‎4-SMD, כנפי שחף
טכנולוגיה
שוטקי (Schottky)‏
מארז ההתקן של הספק
‎4-HD DIP‎
מתח - היפוך שיא (מקס')
40 V
מספר מוצר בסיס
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
2 A