CDM7-600LR TR13 PBFREE
מק"ט מוצר של DigiKey
1514-CDM7-600LRTR13PBFREETR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1514-CDM7-600LRTR13PBFREECT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1514-CDM7-600LRTR13PBFREEDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CDM7-600LR TR13 PBFREE
תיאור
MOSFET N-CH 600V 7A DPAK
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 24
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת N 600 V 7A (Tc) 60W (Tc) הרכבה משטחית DPAK
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏4‏ ב-µA‏250‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
14.5 nC @ 10 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
Vgs (מקס')
30V
סטטוס החלק
פעיל
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
440 pF @ 100 V
סוג FET
פיזור הספק (מקס')
60W (Tc)
טכנולוגיה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
מתח מרזב-למקור (Vdss)
600 V
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז ההתקן של הספק
DPAK
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
10V