CFTVS3V3B TR PBFREE | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | TVS DIODE 3.3VWM 8VC SOD882 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 8V מלחץ5A (8/20µs) Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית SOD-882 |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | זרם - דופק שיא (10/1000 µs) 5A (8/20µs) |
יצרן | הספק - מתקף שיא 40W |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) | הגנת קווי כוח לא |
סטטוס החלק מוצר שהתיישן | יישומים שימוש כללי |
סוג זנר (Zener) | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 125°C (TJ) |
ערוצים דו-כיווניים 1 | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי) 3.3V (מקס') | מארז / תיבה SOD-882 |
מתח - פריצה (מינ') 3.5V | מארז ההתקן של הספק |
מתח - הידוק (מקס') ב- Ipp 8V | מספר מוצר בסיס |