CFTVS3V3B TR PBFREE
מק"ט מוצר של DigiKey
1514-CFTVS3V3BTRPBFREETR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1514-CFTVS3V3BTRPBFREECT-ND - סרט חתוך (CT)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CFTVS3V3B TR PBFREE
תיאור
TVS DIODE 3.3VWM 8VC SOD882
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
8V מלחץ5A (8/20µs) Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית SOD-882
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
5A (8/20µs)
יצרן
הספק - מתקף שיא
40W
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
הגנת קווי כוח
לא
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
יישומים
שימוש כללי
סוג
זנר (Zener)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C (TJ)
ערוצים דו-כיווניים
1
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
3.3V (מקס')
מארז‏ / תיבה
SOD-882
מתח - פריצה (מינ')
3.5V
מארז ההתקן של הספק
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
8V