CMPD3003C TR PBFREE
מק"ט מוצר של DigiKey
1514-CMPD3003CTRPBFREETR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1514-CMPD3003CTRPBFREECT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1514-CMPD3003CTRPBFREEDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CMPD3003C TR PBFREE
תיאור
DIODE ARRAY GP 180V 200MA SOT23
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 38
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מערך דיודות 1 זוג קתודה משותפת 180 V 200mA הרכבה משטחית TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
קטגוריה
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
1.15 V @ 300 mA
יצרן
Central Semiconductor Corp
מהירות
אות חלש עד זרם Io ‎200mA‎, כל מהירות
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
זרם - דלף הפוך @ Vr
1 nA @ 125 V
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה - צומת
-65°C ~ 150°C
תצורת דיודה
1 זוג קתודה משותפת
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
טכנולוגיה
סטנדרטי
מארז‏ / תיבה
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
180 V
מארז ההתקן של הספק
SOT-23
זרם - מיושר, ממוצע (Io) (לדיודה)
200mA