CTLSH01-30 TR PBFREE
מק"ט מוצר של DigiKey
1514-CTLSH01-30TRPBFREETR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1514-CTLSH01-30TRPBFREECT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1514-CTLSH01-30TRPBFREEDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CTLSH01-30 TR PBFREE
תיאור
DIODE SCHOTTK 30V 100MA TLM2D3D6
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות 30 V 100mA הרכבה משטחית TLM2D3D6
קטגוריה
מהירות
אות חלש עד זרם Io ‎200mA‎, כל מהירות
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
300 nA @ 10 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
קיבוליות @ Vr‏, F
7pF ב-0V, 1MHz
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
טכנולוגיה
מארז‏ / תיבה
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
30 V
מארז ההתקן של הספק
TLM2D3D6
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
100mA
טמפרטורת פעולה - צומת
-65°C ~ 125°C
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
460 mV @ 10 mA