CT12Z-30N650-1
מק"ט מוצר של DigiKey
2603-CT12Z-30N650-1-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CT12Z-30N650-1
תיאור
BUZZER ELEMENT 6.5KHZ 12MM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 22
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
סטנדרטי רכיבי זמזם ‎30V p-p‎ קוטר 0.472‏ אינץ' (12.00‏ מ"מ)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
CT12Z-30N650-1 דגמים
קטגוריה
סוג
סטנדרטי
יצרן
Challenge Electronics
קיבוליות @ תדר
pF‏13000‏ ב-Hz‏100‏
אריזה
מגש
טמפרטורת פעולה
-20°C ~ 60°C
סטטוס החלק
פעיל
גודל / מידה
קוטר 0.472‏ אינץ' (12.00‏ מ"מ)
מתח - כניסה (מקס')
‎30V p-p‎