APSC160ELL331MJB5S
מק"ט מוצר של DigiKey
565-APSC160ELL331MJB5S-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
APSC160ELL331MJB5S
תיאור
CAP ALUM POLY 330UF 20% 16V TH
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 28
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
330 µF 16 V קבלי פולימר - אלומיניום רדיאלי, תיבה 10mOhm 15000 שעות ב-105°C
מודלים EDA/CAD
APSC160ELL331MJB5S דגמים
קטגוריה
אורך חיים @ טמפרטורה
15000 שעות ב-105°C
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C
בתפזורת
זרם אדווה בתדר נמוך
6.1 A @ 120 Hz
סטטוס החלק
פעיל
זרם אדווה בתדר גבוה
6.1 A @ 100 kHz
קיבוליות
330 µF
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
מתח - נומינלי
16 V
ESR (התנגדות טורית שקולה)
10mOhm